jour-skylt

Kontor Västerås

OBS! pga Covid-19 har vi just nu stängt kontoret för besök tillsvidare

Besök och telefontid vardagar kl. 07.00  16.00

Stängt mellan 09.00-09.30 och 12.30-13.00

Sjöhagsvägen 8 721 32 Västerås

Felanmälan dagtid 07-16.00
021-81 17 25

kontor@LTKF.se

faktura@LTKF.se


Kontor Enköping

OBS! pga Covid-19 har vi just nu stängt kontoret för besök tillsvidare

Duvhöksgränd 2, 745 60 Enköping

Felanmälan dagtid 07-10.00

017 161 10 70

Ekpg-Felanmalan@ltkf.se

Jour för akuta ärenden dygnet runt

017 161 10 79

 


Trädgårdsmästare

Anna Hansson

021-490 01 30

Anna@ltkf.se


Yttre fastighetsskötsel & anläggning

Viktor Törnblom
021-490 0136
viktor@LTKF.se


Servicetekniskt och jour

Thomas Lindholm
021-490 0129

thomas@LTKF.se


Lokalvård

Gisela Hinders

021-81 17 25

gisela@LTKF.se


Ekonomisk Förvaltning

Svetlana Blomqvist

021-490 01 27

svetlana@LTKF.se